Nasze usługi

STELLAR STUDIO to duet architektki wnętrz, odpowiedzialnej za projekty, nadzór kreatywny i budżet każdego przedsięwzięcia oraz inżyniera budownictwa, prowadzącego prace ekip wykończeniowych i doradzającego w kwestiach technicznych.

Projektowanie i wykańczanie wnętrz, a także poszukiwanie pięknych przedmiotów do ich aranżacji to nasza pasja. Każdy projekt jest traktowany indywidualnie, z pełną dozą kreatywności oraz z dokładnym rozpoznaniem potrzeb klienta.

Współpracujemy z szerokim wachlarzem sprawdzonych podwykonawców, wspólnie tworząc niepowtarzalne przestrzenie mieszkalne i usługowe. Stawiamy na polski design, niepowtarzalne meble polskich rzemieślników i polską sztukę – malarstwo, grafikę, plakaty.

Uwielbiamy wyzwania – chętnie podejmujemy się remontów lokali w kamienicach, i mamy w tym zakresie spore doświadczenie.

Kompleksowe projekty wnętrz

Prace nad projektem rozpoczynamy od spotkania i rozmowy na temat potrzeb Inwestora. Dobieramy styl i rozwiązania funkcjonalne tak, aby wnętrze spełniało oczekiwania Inwestora, a przy tym było świeże, inspirujące i piękne. Wszelkie elementy konsultujemy z klientem, a wyposażenie dobieramy wspólnie, przy czym projektant dopracowuje również propozycję pod kątem ostatecznej dekoracji przestrzeni.

Pełny projekt zawiera:

 • aranżację funkcjonalną (rysunki płaskie);
 • projekt koncepcyjny – z tzw. ,,moodboardem”, czyli zbiorem pomysłów i inspiracji;
 • fotorealistyczne wizualizacje poszczególnych pomieszczeń;
 • dobór i wycenę wszystkich materiałów użytych w projekcie, przekazany w formie wygodnych w użyciu i czytelnych zestawień;
 • rysunki techniczne (zawierające m. in. rysunki mebli stolarskich), na podstawie których wykonawcy realizują projekt.

Inwestorstwo zastępcze

Odpręż się i pozwól ekipie STELLAR zająć całym uciążliwym procesem wykończenia mieszkania.

Po zaakceptowaniu przez Inwestora pełnego projektu wnętrz sporządzamy kosztorys wykonawczy, dostosowany do zakładanego budżetu na wykończenie. Następnie przedstawiamy harmonogram prac, które nadzorujemy, przesyłając Tobie wyłącznie raporty i zdjęcia z budowy.

Sprawdzeni wykonawcy oraz dostawcy materiałów gwarantują oszczędność czasu i pieniędzy Inwestora. Zawsze kontrolujemy oferty praz porównujemy ceny. Dla nas Inwestor i jego zadowolenie jest zawsze na pierwszym miejscu.

Profesjonalna ekipa wykończeniowa

Ekipa wykończeniowa STELLAR nie boi się żadnych wyzwań, a także na bieżąco uczestniczy w targach oraz szkoleniach branżowych, dzięki czemu jest zaznajomiona najnowszymi trendami i rozwiązaniami technicznymi.

Zakres usług:

 • Prace wykończeniowe: wykonanie wylewek, tynkowanie,położenie gładzi, malowanie agregatem/tradycyjne, położenie glazury, wykonywanie zabudów, ścianek i sufitów gipsowo-kartonowych itp.
 • Wykończenie niestandardowe: montaż listew gipsowych,tynki strukturalne, powłoki cementowo-poliuertanowe, renowacja ścian ceglanych, motaże baterii podtynkowych, odpływów liniowych, montaże “ścian zielonych” i wiele innych.
 • Instalacje wod-kan, gaz, c.o. wraz z doradztwem i doborem rozwiązań.
  Instalacje elektryczne.
 • Wyburzenia, wykonywanie nadproży i wzmocnień, wymiana stropów wg projektu konstrukcji.

Konsultacje indywidualne

Nie musisz zamawiać pełnego projektu wnętrz, aby skorzystać z naszych usług. Czasami wystarczy jedno, lub kilka spotkań, podczas których omówimy nurtujące Cię kwestie, pokażemy przykładowe wzorniki materiałów, i doradzimy zarówno w kwestiach funkcjonalnych, jak i technicznych.

KONSULTACJE PROJEKTOWE OGÓLNE polegają na doradztwie z zakresu rozwiązań układu funkcjonalnego lokalu, ergonomii pomieszczeń, doboru i rozplanowania umeblowania, oświetlenia oraz wielu innych aspektów.

KONSULTACJE PROJEKTOWE TECHNICZNE polegają na opracowaniu na rzecz Inwestora specjalistycznych opinii i analiz, dotyczących przykładowo możliwości wykonania instalacji wodno-kanalizacyjnej, ogrzewania, wentylacji, instalacji kominkowej według potrzeb Inwestora, a także analizy zgodności planowanych remontów lub przebudowy z obowiązującymi przepisami.

Doradztwo przy zakupie nieruchomości

Jeśli jesteś na etapie zakupu nieruchomości i jeszcze wahasz się, które mieszkanie lub lokal wybrać – zapraszamy do kontaktu!

Dzięki naszemu doświadczeniu związanemu z przebudowami i wykończeniami mieszkań i lokali użytkowych, pomożemy wybrać Ci najlepszą opcję inwestycyjną, w zależności od Twoich potrzeb, funduszy oraz ilości czasu, jaki planujesz przeznaczyć na projekt.